Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Giriş

Kayıt Ol

Sitemize kayıt olarak soru sorabilir, favori soruları ve cevapları takip edebilirsiniz. Ayrıca diğer üyeleri takip ederek kendinize eğlenceli ve bilgi dolu bir ortam oluşturabilirsiniz. Hazırsan hadi kayıt ol!

LYS Konuları 2017 – Tüm Dersler

LYS Konuları 2017 – Tüm Dersler

LYS konuları 2017 yılı için hazırlamış olduğumuz listeye göz atabilirsiniz. İşte LYS konuları 2017 tüm dersler hakkında detaylı bilgiler.

LYS Konuları 2017

Aşağıdaki ders isimlerine tıklayarak o derse ait LYS konularına erişebilirsiniz.

Öğrencilerin büyük çoğunluğu LYS sınavından korkar. Şahsen bende LYS sınavın pek başarılı olamadım, fakat tecrübelerim doğrultusunda sınava gireceğim yıl konuları araştırıp çalışma programımı ona göre düzenleseydim her şey çok farklı olabilirdi. LYS konuları 2017 adlı makalemizde her ders için çıkacak ve çıkmış olan konuları sizler ile paylaştık. Bizim size tavsiyemiz ise bu konulara ağırlık vererek ders programını düzenlemeniz ve bu doğrultuda kendinize hedef belirlemeniz olacaktır.

LYS konuları genel olarak bilgi içeriklidir, yani yorum ve anlam çıkarma LYS sınavında daha az belirgindir. Bu nedenle sınava kesinlikle çalışmadan girmemelisiniz. Mantığınıza güvenerek girilecek bir sınav olduğunu sanmıyorum. Öğrenciler YGS ve LYS sınavını ayırt etmeli ve bu sınavlar tarzlarını benimsemelidirler. Daha sonra sınav tarzına göre de çalışma tarzı belirlenmelidir. Ancak bu şekilde daha başarılı ve hedefimiz doğrultusunda emin adımlar atmış oluruz. LYS sınavı bilgi isteyen bir sınav olduğu için, aşağıda paylaşmış olduğumuz konulara iyi çalışmalı ve bildiğimiz konuları dahi sürekli tekrar etmeliyiz.

LYS Konuları 2017 – Tüm Dersler

LYS Matematik Konuları 2017
LYS Geometri Konuları 2017
LYS Fizik Konuları 2017
LYS Kimya Konuları 2017
LYS Biyoloji Konuları 2017
LYS Edebiyat Konuları 2017
LYS Coğrafya Konuları 2017
LYS Tarih Konuları 2017
LYS Felsefe Konuları 2017

Değerli öğrenciler umuyoruz ki emeklerinizin karşılığını hak ederek alırsınız.

Yazar HakkındaProfesyonel

Profesyonel bir şekilde kurmuş olduğumuz ve hizmete devam ettiğimiz sorularicevaplari.com sitemizde eğlenceli bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. Tabi ki eğlencenin yanında öğrendiğimiz bilgiler ile de kendimizi geliştiriyoruz.

Beni Takip Et

Cevap bırakın

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>