Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Giriş

Kayıt Ol

Sitemize kayıt olarak soru sorabilir, favori soruları ve cevapları takip edebilirsiniz. Ayrıca diğer üyeleri takip ederek kendinize eğlenceli ve bilgi dolu bir ortam oluşturabilirsiniz. Hazırsan hadi kayıt ol!

LYS Kaç Soru Var? Kaç Dakika?

LYS Kaç Soru Var? Kaç Dakika?

LYS kaç soru var ve LYS kaç dakika sorusunu sınava girecek öğrenciler çok merak ediyor. İşte LYS kaç soru var ve LYS kaç dakika hakkında detaylı bilgiler.

LYS Kaç Soru Var?

Lisans Yerleştirme Sınavı bölümlere ayrılmaktadır ve bu bölümlere ayrı günlerde girilmektedir. Öncelikle hangi bölüme gireceğinize ve hangi doğrultuda adımlar atacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Daha sonra ise bu bölüme yani oturuma başvurmalısınız. Ücreti başarılı bir şekilde ödedikten sonra bu oturumların tarihi geldiği zaman sınav giriş belgesini çıkararak sınav yerinize gitmeniz gerekmektedir.

LYS kaç soru var ve LYS kaç dakika sorusunu şu şekilde cevaplayabiliriz;

LYS Matematik Kaç Soru Kaç Dakika?

Kaç Soru: 50 Mat2 + 30 Geometri2 = Toplam 80
Kaç Dakika: 135 DK

LYS Fen Bilimleri Kaç Soru Kaç Dakika?

Kaç Soru: 30 Fizik + 30 Kimya + 30 Biyoloji = Toplam 90
Kaç Dakika: 135 DK

LYS Türkçe Kaç Soru Kaç Dakika?

Kaç Soru: 56 Edebiyat + 24 Coğrafya = Toplam 80
Kaç Dakika: 120 DK

LYS Sosyal Bilimler Kaç Soru Kaç Dakika?

Kaç Soru: 44 Tarih + 14 Coğrafya + 32 Felsefe
Kaç Dakika: 135 DK

LYS Yabancı Dil Kaç Soru Kaç Dakika?

Kaç Soru: Toplam 80
Kaç Dakika: 120 DK

Yukarıdaki listeye bakara LYS kaç soru ve LYS kaç dakika sorusuna cevap bulabilirsiniz. Unutmayınız ki LYS oturumları farklı ve yukarıda listelediğimiz şekilde ayrıdır. Bu bakımdan araştırmalarınızı oturumlara göre yapmalısınız. Aşağıda paylaştığımız tavsiye konu ile de LYS sınavına daha iyi hazırlanabilirsiniz.

Tavsiye Konu; LYS Konuları 2017 – Tüm Dersler

Yazar HakkındaProfesyonel

Profesyonel bir şekilde kurmuş olduğumuz ve hizmete devam ettiğimiz sorularicevaplari.com sitemizde eğlenceli bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. Tabi ki eğlencenin yanında öğrendiğimiz bilgiler ile de kendimizi geliştiriyoruz.

Beni Takip Et

Cevap bırakın

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>