Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Giriş

Kayıt Ol

Sitemize kayıt olarak soru sorabilir, favori soruları ve cevapları takip edebilirsiniz. Ayrıca diğer üyeleri takip ederek kendinize eğlenceli ve bilgi dolu bir ortam oluşturabilirsiniz. Hazırsan hadi kayıt ol!

2017 YGS Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

2017 YGS Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

2017 YGS ne zaman başvuru yapılacak sorusu nihayet cevaplandı. İşte 2017 YGS başvuruları ne zaman yapılacak hakkında detaylı bilgiler.

2017 YGS Başvuruları Ne Zaman

2017 YGS yüz binlerce öğrenci heyecanlı bir şekilde sınav gününü bekliyor. Bildiğiniz üzere YGS sınavı kederinizi ve önünüzde yaşayacağınız hayatı belirleyecek. Fakat sınava girmeden önce başvurmanız gerekiyor. İşte bu 2017 YGS başvuru tarihi;

2017 YGS başvuruları 4 Ocak’da başlıyor, son başvuru tarihi ise 12 Ocak 2017.

Adaylar sınava geldikleri zaman yanlarına öğrenci sınav belgesi ve T.C. kimliğini almaları gerekiyor. Aksi taktirde sınava girişi gerçekleştiremezsiniz. Metal eşya ve telefon gibi eşyaları yanınızda asla getirmeyin. En iyi ihtimal güvenlik görevlisine bırakılır ve tekrar alabileceğiniz kesin değildir. Bu yüzden yanınızda kesinlikle değerli eşyalar taşımayın. Sınav esnasında yanında bulundurduğunuz zaman sınavınız geçersiz sayılır ve olayın ciddiyetine göre ceza alırsınız.

Sınav Giriş Yerleri

2017 YGS başvuruları gerçekleştikten sonra başvuru esnasında seçmiş olduğunuz İL/İLÇE dahilinde bulunana okullardan bir tanesi belirlenir ve sınava burada girersiniz. YGS sınav ilçede girilebiliyor fakat LYS sınavı sadece illerde yapılıyor.

Uyarı: Son zamanlarda meydana gelen dolandırıcılık olayları artmaktadır. Bu nedenle sınav ücretini öderken ve kimlik bilgilerinizi girerken ÖSYM’nin sitesi haricinde hiçbir sitede giriş yapmayınız. Bu uyarıyı zaten ÖSYM’nin kendi sitesinde sürekli olarak görmekteyiz. Buda olayın ne kadar ciddi olduğunu bize göstermektedir. Bu yıl dolandırıcılık olaylarının daha az yaşanması için bu uyarıyı sınav başvuru konularımızda yayınlıyoruz.

Yazar HakkındaProfesyonel

Profesyonel bir şekilde kurmuş olduğumuz ve hizmete devam ettiğimiz sorularicevaplari.com sitemizde eğlenceli bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. Tabi ki eğlencenin yanında öğrendiğimiz bilgiler ile de kendimizi geliştiriyoruz.

Beni Takip Et

Cevap bırakın

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>