Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Giriş

Kayıt Ol

Sitemize kayıt olarak soru sorabilir, favori soruları ve cevapları takip edebilirsiniz. Ayrıca diğer üyeleri takip ederek kendinize eğlenceli ve bilgi dolu bir ortam oluşturabilirsiniz. Hazırsan hadi kayıt ol!

2016 KPSS Tercihleri Ne Zaman Başlayacak Açıklandı!

2016 KPSS Tercihleri Ne Zaman Başlayacak Açıklandı!

KPSS tercihleri ne zaman başlayacak 2016 sorusu nihayet cevap buldu. İşte 2016 KPSS tercihleri ne zaman başlayacağı hakkında detaylı bilgiler.

2016 KPSS Tercihleri Ne Zaman Başlayacak?

KPSS tercihleri heyecanla beklenirken ne zaman başlayacağı ÖSYM tarafından açıklandı. Ayrıca KPSS tercih kılavuzuna ulaşabilecek ve adımları takip ederek rahat bir şekilde başvuracaksınız. İşte tercih tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

KPSS tercihleri 21 Aralık’da başlayacak ve 30 Aralık 2016’ya kadar sürecek. Burada dikkat edilmesi gereken adım ise 21 Aralık’da ilk olarak tercih kılavuzu yayımlanacak daha sonra aynı gün içerisinde tercih başvuruları da başlayacak.

2016 KPSS tercihleri ne zaman sona eriyor çok dikkat etmelisiniz. Genel olarak adaylar işlerini son güne bırakır ve bu zamanlarda sistem çok yoğun olur bu yüzden sistemde aksaklıklar meydana geliyor. Aday sistemin yoğun olduğu gün işlem yapmışsa aksilikler ile karşılaşabilir ve başvuru bilgileri kayıt olmayabilir. Bu tip durumların yaşanmaması için başvurular başladığı gün itibari ile başvuru yapılması ve ileri ki günlerde de başvurunun kayıt olup olmadığını kontrol edilmesi gerekiyor.

Uyarı: Son zamanlarda meydana gelen dolandırıcılık olayları artmaktadır. Bu nedenle sınav ücretini öderken ve kimlik bilgilerinizi girerken ÖSYM’nin sitesi haricinde hiçbir sitede giriş yapmayınız. Bu uyarıyı zaten ÖSYM’nin kendi sitesinde sürekli olarak görmekteyiz. Buda olayın ne kadar ciddi olduğunu bize göstermektedir. Bu yıl dolandırıcılık olaylarının daha az yaşanması için bu uyarıyı sınav başvuru konularımızda yayınlıyoruz.

Yazar HakkındaProfesyonel

Profesyonel bir şekilde kurmuş olduğumuz ve hizmete devam ettiğimiz sorularicevaplari.com sitemizde eğlenceli bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. Tabi ki eğlencenin yanında öğrendiğimiz bilgiler ile de kendimizi geliştiriyoruz.

Beni Takip Et

Yorumlar ( 13 )

 1. That’s really thnniikg out of the box. Thanks!

 2. The ability to think like that shows you’re an expert

 3. Great thinking! That really breaks the mold!

 4. And to think I was going to talk to someone in person about this.

 5. Play informative for me, Mr. internet writer.

 6. This post has helped me think things through

 7. This is way more helpful than anything else I’ve looked at.

 8. Keep it coming, writers, this is good stuff.

 9. Alright alright alright that’s exactly what I needed!

 10. Way to use the internet to help people solve problems!

 11. I could read a book about this without finding such real-world approaches!

Cevap bırakın

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

Bunları kullanabilirsin HTML etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>